שולחנות קקל - הפתרון הטוב ביותר עבורך

שולחנות קקל בעולם שולחנות הפיקניק: 
שולחנות קקל תמיד ליוו אותנו במהלך חיינו, מהרגעים היפים שהיינו יוצאים לטיולים עם המשפחה בשבילי ארץ ישראל, תמיד היינו עוצרים באתנחתא בשולחנות הקקל שפגשו אותנו במסלולים ברחבי הארץ. 


כל כך אהבנו את שולחנות הקקל בשבילי ישראל, שעם הזמן, במקום לצאת אליהם, הבאנו אותם אלינו הביתה. היום, ניתן להשיג שולחנות קקל מכל הסוגים ומכל הצבעים. מותאם בדיוק לצרכים שלכם. 

אצלנו בעולם שולחנות הפיקניק תוכלו להתרשם מכל סוגי שולחנות הקקל:

 


את כל שולחנות הקקל תוכלו לרכוש בכל צבע שרק תרצו ובכל מידה שתבחרו לנוחיותכם.
להלן פירוט על כל שולחן קקל כדי שתוכלו להתאים את השולחן לצרכים המדויקים שלכם:

שולחן קקל סטנדרטי:
זה בעצם הדגם הידוע, המוכר והאהוב מהימים שאנחנו מטיילים, בזכות מידותיו וגם בזכות ההרגל שלנו, זה השולחן הנמכר ביותר כי הוא בעצם מצליח לענות על כל הצרכים בעלות מול תועלת המשתלמת ביותר. ניתן להזמין בכל הצבעים. המלצה שלנו? צבע אגוז הכי יפה!

 

שולחן קקל עגול לילדים:
שימו לב! מדובר במוצר שהוא המצאה שלנו! זה ללא ספק השולחן שאנחנו מקבלים עליו הכי הרבה מחמאות, זה מדהים איך בשולחן אחד מצליחים לשבת עד 12 ילדים, וכשהשולחן עגול, הילדים רואים אחד את השני, מדברים, אוכלים ומציירים יחד עליו. השולחן הזה לא רק פרקטי, הוא גם נותן שקט וזמן איכות לילדים שלנו. 

 

שולחן קקל מקורה:
שולחן זה מתאים לכל ימות השנה, בחורף הישראלי, אם אפשר לקרוא לזה חורף, אנחנו יושבים המון בחוץ בגינה או במרפסת. אפילו שלפעמים מטפטף, אנחנו עדיין יוצאים לשולחן הקקל המקורה שלנו עם איזה ספל תה טוב. וכמובן שהוא גם מתאים לקיץ, במיוחד בגלל ההצללה שהוא נותן. מדובר גם באחד שולחנות הקקל הנמכרים והאהובים ביותר על הקהל הישראלי.

 

שולחן קקל אבירים:
ובכן, באמת מדובר כאן בשולחן גדול ויפהפה! שולחן מושלם למשפחות מרובות ילדים ב"ה. לאנשים שאוהבים לארח בחצר או אפילו לאנשים שפשוט אוהבים הרבה מרחב ומקום היכן שהם יושבים. זה השולחן המתאים ביותר עבורכם. כמובן שגם את השולחן קקל אבירים הזה ניתן להזמין בכל צבע וכמובן שגם הוא מגיע מקורה לפי בקשה או הזמנה מיוחדת.
אצלנו בעולם הקקלים, נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר, נשמח לתת לכם ייעוץ על מנת שיחד נוכל להתאים לגינה שלכם את שולחן הקקל האולטימטיבי ביותר עבורכם.

אנחנו מעניקים שירותי הובלה עד הבית בעלות מינימלית ללא רווח רק כדי לתת לכם את השירות הטוב והמהיר ביותר עבורכם.
אתם מוזמנים ללחוץ על הלינק הזה ולהתרשם מהמגוון הרחב שיש לעולם הקקלים להציע לכם. בנוסף לשולחנות הקקל יש לנו עוד מספר רב של מוצרים היכולים להתאים לצרכים שלכם ולכל מטרה באתר הבית של מחבק העצים ריהוט גן מעץ
אנחנו כמובן גם נשמח להכין לכם כל ריהוט מעץ שתבקשו לפי הזמנה ולפי הרצון שלכם. יחד נתכנן ואנחנו נכין למענכם.

כדי לבצע רכישה ניתן ללחוץ על הלינק הזה.

תודה ובברכה,

עולם שולחנות הפיקניק.